TİMKODER TESİSAT İNŞAAT SANAYİ MALZEMECILERI DERNEĞİ

Kısa adı TİMKODER olan derneğimiz, 1995 yılında Ankara’da kurulmuştur.

Derneğimizin amacı, tesisat ve inşaat sanayii malzemecilerini biraraya toplamak, dernek üyeleri arasında birlik ve beraberliği sağlamak, üyelerin ortak sosyal, ekonomik, kültürel ve mesleki ihtiyaçlarını sağlamak, üyelerin mesleki sorunlarını çözmeye yardımcı olmak, tesisat, insaat ve sanayi malzemelerini dernek adına almak ve bunlari üyeler arasında dağıtmak, üyelerin arkadaşlık, dostluk ve karşılıklı sevgi, anlayış bağları ile birleştirmek, sevgi ve saygıya dayanan sosyal ilişkileri geliştirmek, üyelerin kültürel, sosyal kalkınmasına etkin katkıda bulunmak, üyelerin bilgi, görgü ve deneyimlerini arttırmak, meslek mensuplarına kalifiye eleman sağlamak, sportif faaliyetlerde bulunmaktır.

Derneğimiz yukarıdaki amaçlar çerçevesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Derneğimizin, bugün, sektör içinde önemli bir yeri bulunmaktadır. Birlik ve beraberlik içinde faaliyetlerimiz devam edecektir.
Sektörde daha çok söz sahibi olmak için derneğimize üye olunuz. Bu konuda adresimizden, telefonlarımızdan veya web sitemiz ve e-maillerimizle bize ulaşabilirsiniz.

SOSYAL
MEDYA
TİMHABER Ocak-Nisan 2023 Sektörün ileri gelen iş adamlarından aldığımız görüşler ve güncel yazılarımızla sizlerin yanındayız.
TİMKODER Kurucu Üyesidir.