7. TİMKODER Eğitim Programı 2016 Ödülleri Sahiplerini Buldu

05 Mayıs 2016 Perşembe

TİMKODER'den
7. TİMKODER Eğitim Programı 2016 Ödülleri Sahiplerini Buldu
7. TİMKODER Eğitim Programı 2016 Ödülleri Sahiplerini Buldu
7. TİMKODER Eğitim Programı 2016 Ödülleri Sahiplerini Buldu
7. TİMKODER Eğitim Programı 2016 Ödülleri Sahiplerini Buldu
7. TİMKODER Eğitim Programı 2016 Ödülleri Sahiplerini Buldu
7. TİMKODER Eğitim Programı 2016 Ödülleri Sahiplerini Buldu
7. TİMKODER Eğitim Programı 2016 Ödülleri Sahiplerini Buldu
7. TİMKODER Eğitim Programı 2016 Ödülleri Sahiplerini Buldu
7. TİMKODER Eğitim Programı 2016 Ödülleri Sahiplerini Buldu
7. TİMKODER Eğitim Programı 2016 Ödülleri Sahiplerini Buldu
7. TİMKODER Eğitim Programı 2016 Ödülleri Sahiplerini Buldu
7. TİMKODER Eğitim Programı 2016 Ödülleri Sahiplerini Buldu
7. TİMKODER Eğitim Programı 2016 Ödülleri Sahiplerini Buldu
7. TİMKODER Eğitim Programı 2016 Ödülleri Sahiplerini Buldu
7. TİMKODER Eğitim Programı 2016 Ödülleri Sahiplerini Buldu

TİMKODER tarafından bu yıl 7.si düzenlenen TİMKODER Eğitim Programı (Eğitimkoder 2016) sonunda yapılan sınav neticesinde dereceye giren ilk 10 katılımcının ödülleri ve sertifikaları 5 Mayıs 2016 Perşembe günü TİMKODER dernek merkezinde düzenlenen törenle takdim edildi.

1. olan Sevil Yıldırım’a (Ayhan Kardeşler) ödülü iPhone 6 cep telefonu TİMKODER Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Altun tarafından takdim edildi.
1. olan Sevil Yıldırım’a (Ayhan Kardeşler) sertifikası TİMKODER Eğitim Komitesi Başkanı Yavuz Albay tarafından takdim edildi.

2. olan Kezban Eda Demirbaş’a (Akabe Mühendislik) ödülü Laptop ve sertifikası TİMKODER Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Altun ve TİMKODER Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Kulak tarafından takdim edildi.

3. olan Şaban Aktaş’a (Aslanlar Petrol Nakliyat) ödülü iPad ve sertifikası TİMKODER Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Yavuklu tarafından takdim edildi.

4. olan Emine Bilgin’e (Hititkim Yapı Kimyasalları) ödülü taşınabilir şarj cihazı TİMKODER Yönetim Kurulu Üyesi Nafiz Yayla tarafından takdim edildi.

5. olan Hakan Ilıkan’a (ATO) ödülü taşınabilir şarj cihazı ve sertifikası TİMKODER Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Yılmaz tarafından takdim edildi.

6. olan Songül Güngör (ATO) ödülü taşınabilir şarj cihazı ve sertifikası TİMKODER Yönetim Kurulu Üyesi Birol Öztürk tarafından takdim edildi.

7. olan Elif Tiryakioğlu’na (Aslanlar Petrol Nakliyat) ödülü taşınabilir şarj cihazı ve sertifikası TİMKODER Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Canyurt tarafından takdim edildi.

8. olan Nesrin Güngör’e (Kültür Bakanlığı) ödülü taşınabilir şarj cihazı TİMKODER Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Altun tarafından takdim edildi.

10. olan Ceren Cansu Meşe’ye (Ayhan Kardeşler) ödülü taşınabilir şarj cihazı ve sertifikası TİMKODER Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Özçelik tarafından takdim edildi.

HABER HAKKINDA YORUMLAR
TİMKODER Kurucu Üyesidir.